chrome firefox opera safari iexplorer

У держвласність повернуто 300 га Жукового острова

15 квітня 2011 о 14:29

За позовами Генеральної прокуратури скасовано незаконні рішення Київради про передачу комерційним структурам майже 300 га земель, розташованих на території ландшафтного заказника місцевого значеним «Острів Жуків».

Про це повідомляє прес-служба відомства.

За результатами проведеної Генпрокуратурою перевірки встановлено численні порушення вимог чинного законодавства при отриманні у 2007 році обслуговуючим кооперативом «Залізничник» земельних ділянок розташованих у Голосіївському районі Києва загальною площею понад 98 га.

Так, рішенням Київської міської ради від 1 жовтня 2007 року всупереч вимогам законів вказаному кооперативу передано землі природно-заповідного фонду площею 98,04 га, у тому числі 74,55 га безоплатно у приватну власність для будівництва житла та 23,49 га в довгострокову оренду для рекреаційних цілей та благоустрою території.

При цьому засновниками цього кооперативу були лише чотири фізичні особи, що не потребували поліпшення житлових умов. У подальшому вказаний кооператив передав земельні ділянки, які були надані йому у приватну власність, до статутного фонду інших товариств. 

"З урахуванням попередніх рішень за позовами Генпрокуратури скасовано незаконні рішення Київради про передачу комерційним структурам майже 300 га земель, розташованих на території ландшафтного заказника місцевого значеним «Острів Жуків», повідомили в прес-службі ГПУ.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути