chrome firefox opera safari iexplorer

Медики радять додавати до кави какао

06 березня 2017 о 18:04

Такий напій — кава з какао - буде відмінно підвищувати концентрацію і заспокоювати нерви, пише Global News.

Експерти провели експеримент, порівнюючи ефект чотирьох гарячих напоїв. Один з них був з какао, один з кофеїном, один — комбінація какао і кофеїну, а останній виступав в ролі плацебо.

Спочатку всім напоям надали однакового смаку за рахунок додавання спеціального підсолоджувача, а ще добровольцям затиснули ніс, щоб вони не відчували аромату. Отже, добровольців просили випити один з чотирьох напоїв і після цього пройти тест на оцінку «розумових сил».

Виявилося, реакція була швидшою у людей, які пили какао, і ще вище показники — у людей, які пили каву з додаванням какао. Що важливо, какао вдавалося послабити неприємний побічний ефект кофеїну — тривожність.

Какао збільшує приплив крові до мозку, що підвищує показники уваги і підсилює здатність до пізнання. І в цьому секрет його сили.

До речі, кофеїн негативно впливав на настрій людей. Порівняно з плацебо-групою люди, які пили виключно напій з кофеїном. Натомість додавання какао допомагало зменшити напруження, знизивши рівень злості та тривоги.

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...