chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні пропонують обмежити швидкість руху у містах до 50 км/год

14 червня 2017 о 14:27

Керівник Держагентства автодоріг Славомір Новак пропонує провести в Україні кампанію щодо зменшення межі перевищення швидкості під час руху транспортного засобу у місті, а також обмеження швидкості руху до 50 км/год у містах.

Із такою пропозицією він виступив на засіданні уряду у середу, повідомляє кореспондент Укрінформу.

«Ми можемо такі соціальні кампанії зробити, пояснити, що зменшення швидкості лише на 10 км/год збільшує шанс на виживання пішоходів, яких можуть збити, на 90%. Це дуже важливо», — сказав Новак.

Він також відзначив, що в Україні нині активно ведеться ремонт автошляхів, тому вже зараз треба відкрито говорити про те, що чим якісніші будуть дороги, тим із більшою швидкістю по ним будуть їздити водії.

«Європейський досвід показує, що нові дороги тягнуть за собою різке зростання кількості ДТП. Тому усі європейські країни погоджуються, що першочерговим завданням є швидкість. Тому приходить час, коли потрібно говорити про збільшення штрафів за перевищення швидкості та про необхідність її зменшити. Це нормальний європейський стандарт, коли у містах є 50 км», — сказав Новак.

У свою чергу, Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман погодився із такою пропозицією, переглянувши представлені керівником Укравтодору польські соціальні відеоролики на цю тему. «Ролики, які ми побачили — вони дуже вражають. Нам треба також і інфраструктурно створити належні умови та убезпечити пішоходів та довести до свідомості кожного водія, що саме від нього залежить безпека», — сказав Глава уряду.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути