chrome firefox opera safari iexplorer

У сотні найкращих вишів Європи немає жодного українського

21 червня 2017 о 11:41

У першу сотню найкращих вищих навчальних закладів Європи не потрапив жоден український університет, в числі 400 кращих ВНЗ опинилися чотири виші України.

Про це свідчать дані рейтингу британського журналу Times Higher Education.

Так, до першої п’ятірки увійшли чотири університети Великобританії і один швейцарський ВНЗ. На першому місці і в європейському, і світовому рейтингу, за версією журналу, опинився Оксфордський університет.

Згідно з оцінкою Times Higher, серед 400 кращих університетів на позиціях після 300-ого місця є НУ «Львівська політехніка», НТУУ «Київський політехнічний інститут» імені Ігоря Сікорського, Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Харківський національний університет імені Каразіна.

У світовому рейтингу, за версією журналу, ці виші отримали місця після 800 позиції. Всього в європейський рейтинг ВНЗ потрапили 400 організацій, що становить близько 40% від світового списку, який налічує 980 навчальних закладів.

Виші оцінювали за їх навчальним і дослідницьким середовищем, галузевими доходами і міжнародними перспективами, повідомляє ZIK з посиланням на «РБК-Україна».

Розділи: Новини освіти

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути