chrome firefox opera safari iexplorer

В бібліотеці ім. М. Максимовича відбудеться фестиваль «Читач року»

22 березня 2019 о 14:42
uk.wikipedia.org

22 березня 2019 р. в головному корпусі Наукової бібліотеки ім. М. Максимовича відбудеться Другий Всеукраїнський фестиваль «Читач року».

Попередній фестиваль «Читач року», проведений за підтримки проекту студентської ініціативи «Покоління», відбувся 14 грудня 2017 р. і став одним з найпопулярніших заходів у Науковій бібліотеці ім. М. Максимовича впродовж останніх років, викликавши значний суспільний резонанс.

Фестиваль було засновано з метою подолання молодіжних стереотипів щодо бібліотеки як застарілої та нудної установи, заохочення молодого покоління до читання, популяризації книги, просування літературних творів, та створення стійкої зацікавленості у Бібліотеці як осередку культурного життя Університету.

Цьогоріч до фестивалю «Читач року» долучилось 64 бібліотеки закладів вищої освіти з різних регіонів нашої держави, що дало можливість вивести його з університетського на всеукраїнський рівень. На отримання почесних нагород фестивалю було номіновано 30 студентів, аспірантів та представників професорсько-викладацького складу Київського національного університету імені Тараса Шевченка, а також 64 номінанти з інших університетських бібліотек.

Як і минулого разу, програма заходу буде складатись з двох частин – неформальної та офіційної.

Вже традиційний для Бібліотеки фестиваль «Читач року» створює максимум можливостей для розвитку відносин між читачами та Університетом, стверджує престиж Бібліотеки в середовищі сучасної молоді, сприяє формуванню її іміджу як модерного креативного простору та місця, де кожен має змогу реалізувати себе відповідно до власних потреб та інтересів.

Розділи: Суспільство

13 квітня

Інші дати
Народилася Оксана Іваненко
(1906, м. Полтава - 1997) - українська письменниця, педагог, видавець. Автор численних казок та оповідань для дітей, повістей "Друкар книжок небачених", "Рідні діти", "Богдан Хмельницький", біографічних романів "Тарасові шляхи", "Марія", книжки спогадів "Завжди у житті".
Розгорнути
1928 — на екранах Києва відбулася прем’єра художнього фільму Олександра Довженка «Звенигора»
Сюжет фільму охоплює дві тисячі років буття і розповідає про багато етапів історії України: від скіфів і варягів до більшовиків та білогвардійців. За цю картину О.Довженко був «таврований» клеймом буржуазний націоналіст.
«Фільм усе більше починає звучати невимовною чарівностю. Чарівностю своєрідної манери мислення. Дивним переплетенням реального з глибоко національною поетичною вигадкою. Гостросучасного і разом з тим міфологічного. Гумористичного і патетичного. Чогось гоголівського. В повітрі носилося: серед нас нова людина кіно, майстер з власним обличчям.» (Сергій Ейзенштейн)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...