chrome firefox opera safari iexplorer

До 2013 року столиці обіцяють ще три станції метро

01 травня 2011 о 09:48

До 2013 року побудують ще три станції метро на Куренівсько-Червоноармійській лінії.

Про це під час наради з питань будівництва об'єктів транспортної інфраструктури у м. Києві заявив начальник комунального підприємства «Київський метрополітен» Володимир Федоренко, повідомляє прес-служба уряду.

«У цьому році ми здамо „Виставочний центр“, у наступному році — „Іподром“ і станцію „Теремки“ і завершимо південний напрямок будівництва Куренівсько-Червоноармійської лінії», — зазначив він.

Крім того, Федоренко поінформував прем‘єр-міністра про плани будівництва метрополітену в напрямку житлового масиву Троєщина.

За його словами, для будівництва метро на Троєщину буде зведено дві дільниці метрополітену.

Перша дільниця: Подільсько-Вигурівська лінія метрополітену довжиною 10,9 км із 6-ма станціями, з яких дві пересадочні. Нормативний термін будівництва — п'ять років. Лівобережна частина споруджується мілким заляганням та відкритим способом, тому на будівництво необхідно два роки.

Для спорудження Правобережної частини Подільсько-Вигурівської лінії метрополітену необхідно чотири роки, оскільки дільниця споруджується підземним способом глибокого залягання, необхідно споруджувати обвідні гілки зі з'єднанням із діючими тунелями метрополітену та будувати пересадочні станції в умовах діючого метрополітену без зупинки потягів та руху пасажирів.

Друга дільниця: Лівобережна лінія метрополітену довжиною 7,35км із 6-ма станціями. Нормативний термін будівництва — чотири роки.

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути