chrome firefox opera safari iexplorer

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО

11 березня 2022 о 19:05

РОСІЙСЬКІ ВАРВАРИ не мають права бути в ЮНЕСКО або чому 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО-2022 треба провести в ЧЕРНІГОВІ, а не в Казані. 

Музеї, бібліотеки, школи на всіх території України потрапляють під обстріли російських ВАРВАРІВ! Найбільше потерпає історична частина Чернігова, об‘єкти якої вже знаходяться в ПОПЕРЕДНЬОМУ СПИСКУ всесвітньої світової культурної спадщини ЮНЕСКО. Саме тому Міністерство культури, ІКОМОС України та Польщі вже звернулися до ЮНЕСКО з вимогою виключити Росію з цієї організації. Нагадаю, що саме ЮНЕСКО повинна опікуватися ЗАХИСТОМ та ЗБЕРЕЖЕННЯМ історико-культурної та архітектурної спадщини країн-учасниць. 

Цинізм ситуації ще й в тому, що прийдешня 45 сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО запланована на 2022 рік і повинна відбутися в Росії (м. Казань). Отож звертаємося до наших діячів культури, журналістів, всіх активних людей, які працюють або тимчасово перебувають поза межами України включитися до нашої кампанії за ВИКЛЮЧЕННЯ Росії з ЮНЕСКО та відміни проведення 45-сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в Росії.

Особливе прохання до українців Франції та їх друзів — почати інформувати і пікетувати штаб-квартиру ЮНЕСКО, яка знаходиться в Парижі!Водночас, пропоную Президенту та Уряду України офіційно запропонувати ЮНЕСКО провести 45 сесію Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО в ЧЕРНІГОВІ.

П.С... Як відомо в Чернігові від бомбардувань та обстрілів російських ВАРВАРІВ зруйновано Музей українських старожитностей імені В.Тарновського, історичну будівлю Обласного молодіжного театру, стадіон «Десни»... Так викладав Музей українських старожитностей в на початку 20 — 21 століття.

Розділи: Культурна

7 травня

Інші дати
Петро Чайковський
1840 –  російський композитор, диригент, музично-громадський діяч. Мав українське коріння. В Україні написав понад 30 творів.
Розгорнути
Народився Микола Кащенко
(1855, с.Веселе, Запорізька область – 1935) - український біолог, ембріолог, селекціонер, один із перших українських академіків, засновник акліматизаційних садів у Томську і Києві. Разом з В.О.Караваєвим створив зоологічний музей і був його першим директором.
Тиха місячна ніч над принишклим селом Оповила біленькі оселі. Лиш пустун-вітерець над люстерком-ставком В срібних хвилях гойда каруселі. Продерчав десь деркач у заплавах ріки, На хвилину сполохавши тишу, Очерет з осокою про щось гомінкий Тихо шепче і чубом колише. Запізнілий туман, мов отара овець, Суне попаски вбрід понад лугом. Замаячив ледь-ледь вдалині острівець Й непомітно сховався за пругом. (Віктор Геращенко)
Розгорнути