chrome firefox opera safari iexplorer

Єжи Гофман екранізує «Чорний ворон»

14 травня 2011 о 11:24

Відмий польський режисер Єжи Гофман дав згоду на екранізацію роману Василя Шкляра «Чорний ворон». Про це у п’ятницю в Дніпропетровську повідомив сам автор роману.

За його словами, Єжи Гофман уже прочитав роман в оригіналі, хоча не дуже добре розуміє українську мову. «Читав довго, і в результаті дав згоду бути режисером «Чорного ворона». Тепер залишилося зібрати кошти», – сказав письменник. За його інформацією, обсяги продажу роману вже «перевалили» за 100 тисяч примірників.

Крім того, Василь Шкляр зазначив, що кілька героїв роману «Чорний ворон» – вихідці з Дніпропетровської області. «Зокрема, це Микола Скляр, уродженець Жовтих Вод, який командував розвідувально-винищувальним загоном у складі Степової дивізії Костянтина Пестушка», – сказав він.

У Дніпропетровську з ініціативи мистецької агенції «АртВертеп» та громадського об’єднання «Холодноярська ініціатива» відбулася у п’ятницю презентація книги «Чорний ворон» і автограф-сесія Василя Шкляра. На заході із гайдамацькими піснями також виступив гурт «Вертеп».

4 квітня

Інші дати
День народження Володимира Мономаха (Володимира ІІ Всеволодовича)
(1053-1125) - - великого князя київського, державного і політичного діяча, письменника.
Розгорнути
Народилась Квітка Цісик
1953 – американська співачка українського походження, виконавиця українських народних та сучасних популярних пісень. Одержала нагороду «Оскар» за пісню «You Light Up My Life» (1977).
Ой ходить сон коло вікон, А дрімота — коло плота. Питається сон дрімоти: — А де будем ночувати? — Де хатонька теплесенька, Де дитина малесенька,— Там ми будем ночувати, Дитиночку колихати. (Українська народна пісня)
Розгорнути
1103 – розгром половців київським князем Володимиром Мономахом
Володимир II Всеволодович (Володимир Мономах) (1053 – 1125) – великий князь київський (1113–1125), державний і політичний діяч, письменник.
При старших годиться мовчати, премудрих слухати, старшим підкорятися, з рівними і молодими мати згоду і бесіду вести без лукавства, а щонайбільше розумом вбирати. Не лютувати словом, не ганьбити нікого в розмові, не сміятися багато. Очі тримати донизу, а душу вгору.
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...