chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальний будинок на Театральній от-от здадуть?

01 липня 2011 о 17:20

Скандальний будинок на станції метро «Театральна» вже майже добудовано.

Про це пише «Комсомольская правда в Украине» з посиланням на місцевих мешканців.

Будівлю завісили будівельної сіткою і почали проводити оздоблювальні роботи.

Фасад уже майже готовий, на зовнішній стіні встановлено дерев'яні елементи декору.

«За два тижні, поки мене не було в Києві, будинок встигли привести майже в повну готовність. Я підозрюю, що скоро його здадуть в експлуатацію», — розповіла місцева мешканка Наталія Мусієнко.

«Не думаю, що ми встигнемо щось відвоювати», — додала жінка.

За словами Наталії, нещодавно їй прийшов лист від міської влади, який «повідомляє про заборону проведення будь-яких робіт на об'єкті».

«Судячи з усього, це чергова банальна відписка», — вважає місцева мешканка.

Тим часом, за повідомленням активістів громадського руху «Збережи старий Київ», від будівництва страждають будівлі, які знаходяться поруч: в Театрі російської драми ім. Лесі Українки, який розташований через дорогу, по стінах поповзли тріщини, а в житлових будинках на голови людям сиплеться штукатурка.

Як відомо, на початку червня роботи на будівництві над станцією метро Театральна тривали.

Чиновники КМДА постійно говорять про зупинку та демонтаж будівництва, однак на кожну таку заяву забудовник відповідає стаханівськими темпами роботи.

Голова КМДА Олександр Попов особисто кілька разів обіцяв розібратися з забудовою біля метро «Театральна». Зокрема, 7 лютого Попов обіцяв зупинити зведення висотки «у найближчі дні».

Згодом головний архітектор Києва Сергій Целовальник обіцяв демонтувати будівництво на вул. Богдана Хмельницького, 7 з 17 по 20 лютого.

Однак, на будівництві так і кипіла робота. 26 травня Попов заявив, що рішення щодо забудови в районі метро Театральна буде ухвалено в найближчі 2-3 тижні

 

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути