chrome firefox opera safari iexplorer

Українська мода повертається до стилістики 60-х років

18 серпня 2011 о 17:04

Українська мода повертається до стилістики 60-х років. Серед головних трендів осені — туфлі з вузькими носами та короткі пальта.

«Серед основних трендів осені я б виділила червоний колір, далі — силуети і стилістика 60-х. Прямі або трапецієподібні короткі пальта, клітинка велика, як на сукнях, так і на верхньому одязі. Можна виділити об'ємні речі. Що стосується тканин — мохер. Якщо це джерсі — то крупної в'язки. Деталі переважно великі і графічні», — розповіла дизайнер Світлана Бевза.

За її словами, українська фешн-індустрія далеко не завжди встигає за світовими тенденціями моди.

«Щодо вузького носка, то він повертається. У нас тільки цього літа почали звертати увагу на „лодочки“, хоча світові бренди пропагують цей носок вже кілька сезонів поспіл», — зауважила Світлана.

Для того, щоб виглядати модним не витрачаючи на одяг великі кошти, слід завести в гардеробі класичні речі.

«Купувати на знижках завжди варто якісну класику — можна бути спокійною, що це залишиться в моді не один сезон», — наголосила дизайнерка.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути