chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні поширюється мода на аристократичні титули

30 січня 2011 о 00:51

Багаті і не дуже багаті українці хочуть бути аристократами. Хоча б для того, аби всі заздрили. Тому платять десятки тисяч доларів, щоби отримати документ, що у них «блакитна кров».

Але деяким українцям – дуже відомим – титули дарують. Так, аристократами в Україні наразі є екс-президенти Віктор Ющенко та Леонід Кучма, міністр Дмитро Табачник, співаки Михайло Поплавський, Катерина Бужинська, Володимир Гришко, соціаліст Іван Бокий та інші.

Щоб стати аристократом в Україні, досить заплатити десять тисяч одразу. Можна також заплатити історикам-генеалогам і сподіватися, що вони знайдуть у вас дворянське коріння.

«Найчастіше докопатися до аристократичних коренів хочуть багаті та впливові, — розповідає професійний генеолог Іван Жилка. — Звертаються і українські бізнесмени, і політики, зверталися і колишні прем'єр-міністри України».

А от король-імператор України-Руси Орест І сам дарує титули. Правда, зізнається, що іноді і продає, бо гроші потрібні.

До речі, у Європі торгівля титулами йде повним ходом. Бароном можна стати за 10 тисяч доларів, графом – за 50, маркізом – за 100, герцогом – за 500, князем – за 3 млн доларів.

Відео сюжету можна подивитися тут: http://tsn.ua

26 квітня

Інші дати
Леонід Плющ
1939 –  математик, публіцист, учасник правозахисного руху в СРСР. Дисидент. Член Ініціативної групи захисту прав людини, член Закордонного представництва Української Гельсінської групи.
Розгорнути
Народився Станіслав Тельнюк
(1935, с.Іскрівка Запорізька область – 1990) - український письменник, літературний критик, редактор, перекладач.
Розгорнути
Народився Микола Зеров
(1890, м.Зіньків Полтавська область - 1937) - український літературознавець, лідер «неокласиків», майстер сонетної форми і блискучий перекладач античної поезії.
Емаль Дніпра, сліпучо-синій сплав. Газон алей і голе жовтоглиння, І в поводі прозорого каміння Зелені луки — як розлогий став. Ніколи так жадібно не вбирав Я красоти весняного одіння, Пісок обмілин, жовтобоке ріння, Брунатні лози і смарагди трав. (Микола Зеров)
Розгорнути