chrome firefox opera safari iexplorer

Розпочалось громадське обговорення концепції національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні

20 серпня 2011 о 18:36

Мережа Глобального Договору ООН в Україні та Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності (КСВ)» розпочинають процес громадського обговорення проекту «Концепції національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу (СВБ) в Україні до 2015 року».

На сайтах Глобального Договору ООН в Україні (www.globalcompact.org.ua) й Центру «Розвиток КСВ» (www.csr-ukraine.org) розміщено проект документу «Концепція національної стратегії соціальної відповідальності бізнесу в Україні» для громадського обговорення. Проект документу був створений в рамках роботи Консультативної ради з розробки проекту Національної концепції розвитку соціальної відповідальності бізнесу.

Прийняття документу «Концепція національної стратегії розвитку соціальної відповідальності бізнесу (СВБ) в Україні» створить підґрунтя (комплекс норм, правил, окремих організаційних механізмів) та сприятливих умов для інтеграції СВБ у діяльність компаній задля сталого розвитку України, зростання суспільного добробуту та вирішення питань, визначених у національних програмних документах.

Зауваження та пропозиції від комерційних та некомерційних організацій прийматимуться мережею Глобального договору ООН в Україні та Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» до 20 вересня. У вересні також буде проведено зустрічі-обговорення з представниками різних груп заінтересованих сторін (університетами, ЗМІ, неурядовими організаціями, компаніями й органами державної влади).

Прохання надсилати всі зауваження та пропозиції Дмитру Кабі, аналітику Центру «Розвиток КСВ» на адресу: dk@csr-ukraine.org або факсом (044) 280 11 47.

______________________________________________________________________________________________________________________
Про мережу Глобального Договору ООН в Україні: 
Глобальний договір – найбільша ініціатива у світі для розвитку відповідального корпоративного громадянства. Мережа Глобального договору (ГД) в Україні розпочала своє існування у 2006 році, об’єднавши 34 компанії та організації. З того часу українська мережа розширилась до більше 180 членів і продовжує збільшуватись. Місією мережі Глобального договору в Україні є просування корпоративної соціальної відповідальності в Україні та поступ членів мережі у реалізації 10 принципів ГД через навчання, діалог, партнерство. Більше про мережу Глобального договору в Україні: http://www.globalcompact.org.ua/ua

Про Центр «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності»: провідна експертна організація з КСВ в Україні, член Організаційного комітету Глобального договору ООН (2010—2011), Організаційний стейкхолдер GRI, національний партнер CSR Europe (Брюссель). Організація об’єднує 21 компанію України. Центр надає консультації з питань розробки стратегії, програм та комунікацій з КСВ, проведення моніторингу та оцінки ефективності проектів, підготовки і верифікації нефінансової звітності. Діяльність Центру «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності в Україні» щодо національної стратегії з КСВ здійснюється в рамках Проекту UNITER “Об’єднуймося заради реформ”, що реалізується PACT, Inc за підтримки USAID. Детальніше про організацію — www.csr-ukraine.org

Додала прес-служба Центру «Розвиток КСВ»

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути