chrome firefox opera safari iexplorer

Книгарню «Сяйво» повернули під контроль київської мерії

26 серпня 2011 о 20:30

Сьогодні до книжкового магазину Сяйво, який увесь цей час простояв із завареними вікнами і дверима, і який повернули місту за рішенням суду, вперше змогли потрапити представники КМДА.

Як повідомили у Штабі оборони Києва, у планах міської адміністрації не лише якнайшвидше відновити його роботу, але і забрати приміщення магазину з балансу Шевченківського району.

Нагадаємо, що раніше міська влада обіцяла відновити роботу магазину вже цієї осені.

Як повідомлялося, 17 травня, Господарський суд міста Києва за позовом ТОВ Книжковий магазин Сяйво прийняв рішення в інтересах територіальної общини міста і повернув приміщення магазину в комунальну власність.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути