chrome firefox opera safari iexplorer

Депутати сховались від тих, хто їх обирав, за ще одним парканом

04 жовтня 2011 о 11:16

Народні обранці відгородили Верховну раду від тих, хто їх вибрав, ще одним парканом.

Біля Верховної Ради України встановлено ще один паркан, який огороджує парламент та ускладнює прохід до будівлі.

Паркан встановлено з боку Маріїнского палацу (оглядового майданчика).

Як стало відомо, паркан було встановлено близько чотирьох днів тому, аби завадити захопленню площі перед парламентом, як це сталося під час мітингу воїнів-афганців 20 вересня.

Таким чином, Верховна Рада з одного боку повністю огороджена понад 2-метровим парканом. На його воротах висить великий амбарний замок.

Нагадаємо, 20 вересня учасники мітингу під Верховною радою намагалися прорватися до будівлі парламенту і навіть дісталися до дверей Ради. Щоб зупинити протестуючих, охорона заблокувала двері в парламент металевими засувами.

На наступний день навколо будівлі парламенту було зведено 2-метровий паркан.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути