chrome firefox opera safari iexplorer

Заявка на проведення Олімпіади-2022 коштуватиме Україні 22 млрд грн?

15 жовтня 2011 о 07:09

Львівський губернатор Михайло Цимбалюк оцінює в 22 млрд гривень виконання Україною всіх умов, щоб мати можливість подати заявку на проведення зимової Олімпіади 2022 року.

Про це він повідомив на прес-конференції у Трускавці.

«Необхідність в інвестиціях тільки для реалізації першого етапу становить понад 22 млрд гривень», — сказав він.

З його слів, мова йде про будівництво необхідних для поведінки Олімпіади об'єктів інфраструктури.

Інакше, зі слів губернатора, в України не приймуть заявку на участь, яку та планує подати до 2014 року.

Цимбалюк додав, що, зокрема, до 2014 року має бути побудовано 5 спеціалізованих олімпійський об'єктів у гірській частині Львівської області та в самому Львові. Він не уточнив, про які об'єкти йдеться.

Губернатор сказав, що поки держава не виділяла коштів на підготовку до Олімпіади і спрогнозував, що їх виділення почнеться з 2012 року.

Як повідомляли Ukranews, у травні Львівська обласна рада виділила 800 тис. гривень на підготовку реалізації проекту «Олімпійська надія-2022» в 2011 році.

Національний проект «Олімпійська надія 2022» передбачає створення спортивно-туристичної інфраструктури України, здатної прийняти зимові Олімпійські ігри 2022 року.

Президент Віктор Янукович визначив цей нацпроект як один з 10 першочергових для реалізації.

Львівська обласна державна адміністрація просила Кабінет Міністрів передбачити 23 млрд гривень на підготовку до зимової Олімпіади-2022 до 2015 року.

Як повідомлялося, рік тому віце-спікер Ради Микола Томенко назвав ідею Олімпіади-2022 «неадекватною» і такою, що вб'є український спорт. З його слів, «не можна будувати за державні кошти об'єкти для видів спорту, які не існують в Україні».

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...