chrome firefox opera safari iexplorer

Заявка на проведення Олімпіади-2022 коштуватиме Україні 22 млрд грн?

15 жовтня 2011 о 07:09

Львівський губернатор Михайло Цимбалюк оцінює в 22 млрд гривень виконання Україною всіх умов, щоб мати можливість подати заявку на проведення зимової Олімпіади 2022 року.

Про це він повідомив на прес-конференції у Трускавці.

«Необхідність в інвестиціях тільки для реалізації першого етапу становить понад 22 млрд гривень», — сказав він.

З його слів, мова йде про будівництво необхідних для поведінки Олімпіади об'єктів інфраструктури.

Інакше, зі слів губернатора, в України не приймуть заявку на участь, яку та планує подати до 2014 року.

Цимбалюк додав, що, зокрема, до 2014 року має бути побудовано 5 спеціалізованих олімпійський об'єктів у гірській частині Львівської області та в самому Львові. Він не уточнив, про які об'єкти йдеться.

Губернатор сказав, що поки держава не виділяла коштів на підготовку до Олімпіади і спрогнозував, що їх виділення почнеться з 2012 року.

Як повідомляли Ukranews, у травні Львівська обласна рада виділила 800 тис. гривень на підготовку реалізації проекту «Олімпійська надія-2022» в 2011 році.

Національний проект «Олімпійська надія 2022» передбачає створення спортивно-туристичної інфраструктури України, здатної прийняти зимові Олімпійські ігри 2022 року.

Президент Віктор Янукович визначив цей нацпроект як один з 10 першочергових для реалізації.

Львівська обласна державна адміністрація просила Кабінет Міністрів передбачити 23 млрд гривень на підготовку до зимової Олімпіади-2022 до 2015 року.

Як повідомлялося, рік тому віце-спікер Ради Микола Томенко назвав ідею Олімпіади-2022 «неадекватною» і такою, що вб'є український спорт. З його слів, «не можна будувати за державні кошти об'єкти для видів спорту, які не існують в Україні».

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути