chrome firefox opera safari iexplorer

Фонд держмайна відмовився від гуртожитків Могилянки

24 жовтня 2011 о 12:32

Національний університет «Києво-Могилянська академія» та Фонд державного майна України підписали мирову угоду щодо університетського гуртожитку у Ворзелі.

Про це повідомляє офіційний сайт академії з посиланням на президента НаУКМА Сергія Квіта.

Згідно з повідомленням, після публікації звернення студентів НаУКМА з приводу спроб позбавити їх гуртожитку в смт. Ворзель в оперативному режимі між Києво-Могилянською академією та Фондом державного майна України було підписано мирову угоду.

«Цей документ повністю знімає всі майнові претензії до нашого університету з боку держави, зважаючи на те, що НаУКМА також належить до державної форми власності. Таким чином, на цьому етапі конфлікт можна вважати повністю врегульованим», – зазначив Квіт.

Нагадаємо, 17 жовтня студенти Могилянки звернулися до президента, прем'єр-міністра та омбудсмена з проханням втрутитися в ситуацію з гуртожитками Києво-Могилянської академії. Прокуратура міста Ірпеня Київської області оскаржила права ЗАТ «Укрпрофоздоровниця» продавати нерухомість, яку Могилянка купила і переобладнала для гуртожитків. Разом з тим був оскаржений договір купівлі-продажу, підписаний з університетом.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути