chrome firefox opera safari iexplorer

У книгарні «Сяйво книги» створять відділи музичної літератури

21 листопада 2011 о 11:03

Опікунська рада «Сяйво книги» спільно з керівництвом книгарні окреслили перші кроки її подальшого розвитку. Про це УНН повідомили у прес-службі КМДА.

Зокрема, підтримку «опікунів» отримали пропозиції керівників книгарні про створення «читального дитячого куточка», де діти з батьками зможуть переглядати та обирати цікаві їм видання.

Крім того, планується створити відділи музичної літератури, адже сьогодні у Києві відсутні спеціалізовані, зокрема, нотні магазини.

Передбачається також, що у «Сяйві книги» постійно організовуватимуть літературні вечори, презентації нових видань, зустрічі з авторами. Уже сьогодні книгарня починає тісну та стабільну співпрацю з вітчизняними видавцями. А з часом керівники книгарні планують зібрати на своїх полицях твори кількох тисяч українських авторів.

«Сяйво книги» також матиме потужну електронну базу та веб-сайт.

«Ми хочемо, щоб це був не просто магазин, а центр культури і творчості. Ми прагнемо створити у цьому натхненному приміщенні творчу і комфортну атмосферу», – підкреслив новообраний голова Опікунської ради Юрій Щербак.

Нагадаємо, 18 листопада було обрано голову Опікунської ради. Ним став Юрій Щербак, лауреат літературної премії ім. Ю.Яновського, український дипломат, письменник, публіцист. Заступником голови Опікунської ради обрали Віктора Баранова – голову Київської організації Національної спілки письменників України, письменника, лауреата мистецької премії «Київ» у галузі художньої літератури ім. Є.Плужника.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути