chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові на Різдво спечуть найбільший у світі пампух

09 грудня 2011 о 11:57

7-9 січня Львів запрошує до себе гостей зі всієї України, щоб відсвяткувати головну подію Різдва – п’яте міське Свято Пампуха, під час якого буде встановлено Рекорд Ґіннеса – львів’яни створять найбільший Різдвяний пампух.

Під час минулорічного Свята Пампуха у Львові вже був встановлений рекорд України та цього року плани ще грандіозніші – зробити найбільший пампух у світі, який буде складатись з 50 000 маленьких пампушків. Цей рекорд буде занесено у Книгу рекордів Ґіннеса.

Окрім можливості скуштувати найбільший пампух у світі, гостей свята чекають різноманітні конкурси, серед яких конкурс господинь на найкращий пампух, учасницею якого може стати кожна господиня, котра має власний “фірмовий рецепт” пампухів та хоче позмагатись за грошовий приз чи народну любов, адже визначати кращий пампух, буде не лише професійне журі, а також і прості відвідувачі фестивалю.

Конкурс пампухоїдів – цікаве дійство, в якому беруть участь люди, які полюбляють поласувати різдвяними пампушками і роблять це швидко.

А також впродовж усіх трьох днів свята триватиме конкурс вертепів, на якому дитячі колективи змагатимуться як за звання «Найкращого вертепу», так і за грошові призи.

«Свято Пампуха – це перш за все родинне свято, під час якого ми хочемо створити у Львові атмосферу зимової казки, до якої зможе долучитись кожен бажаючий», – зазначив організатор фестивалю Андрій Сидор.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути