chrome firefox opera safari iexplorer

Лише кожен п'ятий українець працює із задоволенням

09 грудня 2011 о 12:36

Лише кожен п'ятий українець задоволений своєю компанією, при цьому майже половина працюючих планує найближчим часом змінити роботу.

Результати опитування свідчать, що 19,3% працевлаштованих українців люблять свою роботу і вважають компанію, в якій працюють, най кращою. 38% респондентів називають свого роботодавця «середнячком» — ні кращим і не гіршим за інших, пише Дело.

7,59% українців негативно ставляться до своєї компанії, і не бачать в ній якихось перспектив для кар'єрного зростання. А 6,1% настільки не люблять свого роботодавця, що готові звільнитися при першій можливості.

Майже 40% українців найближчим часом планують змінити місце роботи. Кожен третій тільки замислюється над звільненням зі своєї компанії, і лише 26,2% працівників не планує щось змінювати.

Варто зазначити, що результати аналогічного опитування, проведеного в Росії, показали, що українці більш задоволені своєю роботою, ніж росіяни. 21,5% наших північних сусідів не задоволені своїм роботодавцем. В Україні таких всього 13,6%.

Як повідомлялось, вартість робочої сили в Україні одна з найдешевших в Європі. Причому з кожним роком українці в реальних цифрах заробляють все менше.

Нагадаємо, що згідно з рейтингом нещасних країн, Україна по «індексу нещастя» посіла 10-е місце (з 38 країн) і опинилась між Португалією (9-е) і Грецією (11-е), які наразі знаходяться на межі дефолту.

* Опитування проводилося кадровим порталом hh.ua. Взяли участь в опитуванні 10 944 респондентів.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути