chrome firefox opera safari iexplorer

Російський диплом Слюсарчука виявився фальшивим

16 грудня 2011 о 13:44

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту отримало відповідь від російських колег про те, що професорське звання Андрія Слюсарчука фальшиве.

Про це, як передає ForUm, заявив сьогодні на прес-конференції про підсумки роботи міністерства у 2011 році міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник.

Він розповів, що українське міністерство не надавало Слюсарчуку науковий ступінь доктора наук, професора, а тільки лише підтвердило його вчений статус відповідно до міждержавного договору між Україною і Росією від 1992 року, оскільки він надав Вищій атестаційній комісії документи, що він отримав професорське звання в Росії». Ми не давали Слюсарчуку звання, оскільки виконували процедуру підтвердження диплома», – зазначив Табачник.

Водночас міністр розповів, що сьогодні українське міністерство освіти і науки отримало від російських колег відповідь, в якій йдеться про те, що дублікат диплома про закінчення Слюсарчуком Медичного університету імені Пирогова – несправжній.

Міністр підкреслив, що в російському міністерстві також поінформували, що фальшивий дублікат диплома про медичну освіту Слюсарчук отримав на підставі сфальсифікованої виписки з архіву даного вузу.

За його словами, російські колеги повідомили, що працівник архіву вже звільнений.

Нагадаємо, щодо Слюсарчука львівська міліція порушила дві кримінальні справи – за підозрою в шахрайстві і за підозрою у використанні підроблених документів. Кримінальні справи були порушені після публікацій у львівській газеті «Експрес», журналісти якої в ряді публікацій доводять, що у «Професора Пі» немає медичної освіти, а дипломи про вищу освіту – фальшиві. Також журналісти заявили, що встановлені Слюсарчуком рекорди є шахрайством.

17 листопада Галицький районний суд Львова підтримав подання слідчого і обрав для Андрія Слюсарчука запобіжний захід у вигляді утримання під вартою на час слідства.

Джерело: ZIK
Розділи: Громадянська Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути