chrome firefox opera safari iexplorer

Підніжжя Тарасової гори вкрили бракованими плитами

25 грудня 2011 о 11:46

У мармурових плитах, якими нещодавно було викладено підніжжя Тарасової гори Шевченківського національного заповідника, утворилися тріщини.

Як пише канівська газета «Дніпрова зірка», це питання підняв голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб на робочій нараді у Каневі.

Черкаський губернатор піддав критиці посадовців за зволікання з уведенням у дію об'єктів Шевченківського національного заповідника та за брак, допущений при виконанні робіт на території заповідника. Зокрема, пасажирський термінал комплексу «Авто-ріка» досі не зданий в експлуатацію, а у мармурових плитах, якими викладено підніжжя Тарасової гори, вже утворилися тріщини.

Губернатор вказав на недопустимість подібних прорахунків та пообіцяв, що винні будуть притягнуті до відповідальності.

Як повідомлялося, 19 вересня 2011 р. у Каневі за участю віце-прем’єр-міністра України — міністра інфраструктури України Бориса Колеснікова було урочисто відкрито вертолітний майданчик, автомобільний і річковий вокзали.

Комплекс «Авто-Ріка» — це двоповерхова окремо розташована будівля — пересадочний пункт з автотранспорту на річковий транспорт і навпаки. Кошторисна вартість об’єкта 47 млн. 624 тис. грн.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути