chrome firefox opera safari iexplorer

Донеччанин встановив новий рекорд із піднімання гирі

16 січня 2012 о 11:12

Новий рекорд встановив — лікар-невролог на Донеччині. Він підняв 16-ти кілограмову гирю 1160 разів за 58 з половиною хвилин.

У попередній раз — Валентин Бублик з Маріуполя  -  підняв на півсотні разів менше. Містяни кажуть: вдруге лікар демонструє найвище світове спортивне досягнення. Утім, ані тоді, ані зараз  — його не зареєстрували. Представників книги рекордів України та Гінесса не запрошували, бо забракло грошей. Тепер в планах спортсмена-аматора підняти гирю — до півтори тисячі разів.

Валентин Бублик, рекордсмен: «После 700 раза гиря весит не 16, а килограмм 40. Очень тяжело. Дышать невероятно трудно, ноги врастают в пол – их вообще не чувствуешь. Ну, на то и мировой рекорд очень тяжело». 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути