chrome firefox opera safari iexplorer

«Подаруй українську книжку». Крок шостий

Дата події:03 грудня 2010
Місце події:м. Вільнянськ (Запорізька обл.)
Більше про подію:

3 грудня 2010 року розпочинається шостий Крок акції «Подаруй українську книжку», під час якого відбуватиметься збір книжок для дитячої бібліотеки містечка Вільнянськ у Запорізькій області. Захід проводиться за підтримки Ліги студентів Асоціації правників України, а зокрема Запорізького осередку.

Вільнянськ, що знаходиться у Запорізькій області, має дві бібліотеки: дорослу та дитячу. Дитяча бібліотека знаходиться в стані занепаду, і для маленьких читачів не залишається вибору, як перечитувати книги по кілька разів. Кожного тижня діти навідуються до книгозбірні з надією побачити на полиці нову книжку.

Як я можу долучитися?

  • Придбай або вибери зі своєї полиці хорошу сучасну книгу українською мовою для дитячого віку, що була б цікавою тобі чи твоїм дітям.
  • Якщо обрати таку книгу важко або ти хочеш, щоб твій подарунок був не лише цікавим і корисним, а й вкрай потрібним – скористайся «списком бажань» (wishlist) бібліотеки Вільнянська — http://vilnyansk.reads.wishes.in.ua — (це саме ті книги, яких їм бракує!!!)
  • Під час наступних відвідин Вільнянська – подаруй книгу бібліотеці або передай книгу іншим зручним для тебе способом (через організаторів, поштою, замовленням в інтернет-книгарні).

Контакти Оргкомітету:

Вікторія Афанасьєва (Київ), координатор проекту «УКРАЇНА ЧИТАЄ». Тел. 093 833 53 37, е-скринька: Ukraine.reads@gmail.com

Ксенія Мяснянкіна (м. Запоріжжя), керівник Центру соціальних програм Ліги студентів АПУ, координатор шостого Кроку акції «Подаруй українську книжку. Читає Вільнянськ». Тел. 063 661 66 50.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути