chrome firefox opera safari iexplorer

Зірка «Маски-шоу» відкрив у Києві свою виставку картин

04 лютого 2012 о 13:11

3 лютого 2012 року у столичній галереї «АтрибутЪ» (вул. Шовковична, 30-б) відкрилася виставка живопису і графіки художнього керівника і лідера театру «Маски-шоу», народного артиста України Георгія Делієва.

Виставка під назвою «Третій кит Георгія Делієва» триватиме до 24 лютого.

Творчі втілення Георгія Делієва на екрані і в музиці давно відомі мільйонам глядачів. Але існує ще інший Делієв — художник. Незважаючи на більш ніж двадцятирічний стаж, саме в цьому, для багатьох новому амплуа він відкриває глядачам свій справжній внутрішній світ. У ньому автор філософствує і сумує, часто сміється, а інколи, по-самурайськи сухо, за допомогою фарб передає світу своє уявлення про навколишню дійсність.

Делієв створює своє позачасове мистецтво. Іронічний «Парк Жоріковського періоду» зразка 1994 року так само актуальний сьогодні, як і «Дуже злий автопортрет» 2011-го. У його «Грішниках» і «Закоханих віслюках» кожен глядач може впізнати самого себе. А «Медитація» і «Самота» розкривають нам дві сторони людини в періоди самоти — з одного боку, сконцентрованість на намірах, очищення і звернення до Всевишнього, з іншої — самобичування, неміч і втрата віри.

Міські та сільські пейзажі пронизані такою любов'ю до всього живого, що навіть у дещо песимістичній картині «The end» глядач, у першу чергу, милується сходом сонця і красою пустелі, і тільки потім звертає увагу на особливості сюжетної лінії картини. Змальовані на його картинах образи заставляють міркувати над прихованим змістом кожної роботи.

Можливо, занурившись у барвистий світ Делієва, хтось почне шукати новий сенс життя і саме для нього відкриються потаємні двері для самореалізації. А хтось під враженням побаченого, можливо, знайде в собі слова вдячності близьким людям, що так потребують Вашої любові…

«Рідна країна»

22 грудня

Інші дати
Народився Данило Самойлович
(1744, с.Янівка, Чернігівська область - 1805) – український медик, засновник епідеміології в Російській імперії, фундатор першого в Україні наукового медичного товариства. Першим довів можливість протичумного щеплення.
Розгорнути
Народилася Марко Вовчок (Марія Вілінська)
(1833, Росія – 1907) – українська письменниця. Автор повістей «Інститутка», «Кармелюк», «Невільничка», «Сава Чалий».
«Вже нігде нема такого широкого степу, веселого краю, як у нас. Таки нема, нема, нема та й нема! Де такі тихії села? де такії поважнії, ставнії люде? Де дівчата з такими бровами? Згадати любо, побачити мило, тільки що жити там трудно» (Марко Вовчок)
Розгорнути
День енергетика
Свято встановлено в Україні «…на підтримку ініціативи працівників енергетики та електротехнічної промисловості України…» згідно Указу Президента України «Про День енергетика» від 12 листопада 1993 р. № 522/93.
Розгорнути
День працівників дипломатичної служби
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль працівників дипломатичної служби України у підтриманні мирного і взаємовигідного співробітництва України з членами міжнародного співтовариства, забезпеченні при цьому національних інтересів і безпеки України, а також захисті прав та інтересів громадян і юридичних осіб України за кордоном…» згідно Указу Президента України «Про День працівників дипломатичної служби» від 21 листопада 2005 р. № 1639/2005.
Розгорнути