chrome firefox opera safari iexplorer

До Дня Києва відкриють Музей історії

16 лютого 2012 о 12:01

В останні вихідні травня, до 1530-річчя заснування столиці, у місті відновить роботу Музей історії Києва.

За словами голови КМДА, Олександра Попова, незважаючи на те, що будівлю по вулиці Богдана Хмельницького, 7, подарували музею меценати, столична влада планує фінансувати внутрішні роботи.

«З бюджету Києва на ці цілі буде виділено 10 мільйонів гривень», — сказав Попов.

Заступник голови КМДА Михайло Кучук поінформував, що до 22 лютого проведуть усі експертизи будівлі, а будівельні роботи будуть завершені до 20 травня 2012 року.

У свою чергу, директор музею історії Києва Сергій Кролевець розповів, що в музеї планується облаштувати конференц-залу, де можна буде послухати лекції з історії столиці України. Тут буде працювати гардероб, касова зала та магазин сувенірів.

Крім того, в оформленні експозиції музею будуть широко задіяні мультимедійні можливості.

«Це й інформаційні бокси з сенсорними екранами, а також буде застосовуватися тривимірна подача зображення експонатів», — сказав Кролевець.

Він зазначив, що музей буде співпрацювати із приватними колекціонерами. Багато хто з них уже виявив готовність підтримати музей, надавши свої зібрання на його відкриття, заплановане на кінець травня 2012 року.

Кролевець висловив сподівання, що відвідуваність музею історії Києва складе не менше 150 тисяч чоловік на рік.

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...