chrome firefox opera safari iexplorer

Перинатальний центр у Кіровограді з березня почне приймати породіль

21 лютого 2012 о 18:01

Після низки публікацій у ЗМІ та, зокрема, на нашому порталі щодо непрацюючого перинатального центру у м. Кіроворад, який урочисто був відкритий ще 31 січня 2012 року, обласна влада терміново почала доводити до відома громадян, що цей центр не має ніяких проблем з ремонтом та технічним оснащенням і почне працювати вже з наступного місяця.

Так, через 4 дні після оприлюднення згаданої інформації та сьогоднішньої публічної вказівки президента розібратися з ситуацією, що виникла у Кіровограді, обласна влада влаштувала для журналістів показову прес-конференцію у «на базі Кіровоградського обласного перинатального центру».

У прес-конференції, за повідомленням Управління преси КОДА, взяли участь перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Ніколаєнко, перший заступник голови обласної ради Олександр Шаталов, начальник управління охорони здоров'я облдержадміністрації Микола Бенет, завідуюча перинатальним центром Тетяна Мітєва, виконуючий обов’язки головного лікаря обласної лікарні Ігор Макарук.

За інформацією першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Ніколаєнка, центр функціонує згідно із планом, затвердженим іще 27 грудня 2011 року – до його урочистого відкриття. У плані прописані усі організаційні та санітарно-гігієнічні заходи аж до початку березня, коли заплановано прийом породіль.

«Журналістам запропонували обійти приміщення усього центру і пересвідчитися на власні очі, як працює медичне обладнання, вмикали подачу кисню, тестували температурний режим в палатах сумісного перебування матері і дитини, у пологових залах, їдальнях, ординаторських, побутових кімнатах. Не оминули жодного приміщення. Але підтвердження жодному з негативних фактів, оприлюднених одним із сайтів, не знайшли», — повідомляє Управління преси КОДА.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути