chrome firefox opera safari iexplorer

У Рівному відкрили перинатальний центр

27 лютого 2013 о 10:04

26 лютого у Рівному на вулиці Міцкевича відкрили обласний перинатальний центр у рамках Національного проекту «Нове життя — нова якість охорони материнства й дитинства». Про це ZAXID.NET повідомили у прес-службі Рівненської ОДА.

На реконструкцію колишнього перинатального центру в Рівному з добудуванням одного поверху й будівництво ще одного корпусу на три відділення з державного бюджету було виділено 61 млн гривень, з бюджету області — 16 млн гривень.

У церемонії відкриття взяла участь перший заступник голови Адміністрації Президента Ірина Акімова, перший заступник міністра охорони здоров'я Олександр Качур, а також голова обладміністрації Василь Берташ і голова облради Юрій Кичатий.

За словами Акімової, в цілому з держбюджету впродовж 2011—2012 років було виділено на перинатальні центри 415 млн грн.

Окрім цього, в перинатальному центрі практикуватимуть телемедицину. Таким чином медперсонал закладу зможе в онлайн-режимі консультуватися з провідними фахівцями  України, зазначено в повідомленні.

У прес-службі нагадали, що перинатальний центр у Рівному став дев’ятим у державі і першим у Західній Україні.

Додамо, що цього року перинатальний центр планують відкрити у Львові.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути