chrome firefox opera safari iexplorer

«Буковель» влаштовує грандіозне свято вареників

23 лютого 2012 о 13:50

Кожна країна має свій кулінарний бренд. У нас — це вареники! Тому, святкуючи Масляну, гості гірськолижного курорту «Буковель» зможуть взяти участь у справжньому святі вареників.

Їм буде запропоновано вареники зі шкварками, цибулею, картоплею, печінкою, вишнями, сливками та іншими начинками, а їх є сотні! Гості фестивалю спробують визначити, які з них найсмачніші! А бажаючі навіть зможуть встановити новий світовий рекорд зі швидкісного поїдання вареників!

На Першому фестивалі українських вареників, який відбувся в ТК «Буковель» у 2009 році, в конкурсах взяли участь відпочиваючі чи не з усієї України – Києва, Дніпропетровська, Полтави, Харкова, Івано-Франківська …А чемпіоном зі швидкісного поїдання вареників став Костянтин Фартушняк із м. Хмельницька,з’ївши один кілограм вареників за 3 хв. 44 сек!

У Другому фестивалі переміг донеччанин Ілля Ремесло, який 100 вареників вкинув, як то кажуть, за пазуху, й оком не моргнувши , за 6 хв. 5 сек!

Спробуйте й ви! Правда, вареники були дійсно по-домашньому смачними!

Програма Третього Всеукраїнського фестивалю вареників теж обіцяє бути цікавою, веселою і насиченою.

Гості Фестивалю зможуть взяти участь у таких конкурсах:

  • «Шоу вареників» — конкурсно-розважальна інтерактивна програма, яка вже встигла полюбитися тисячам відпочиваючих у гірськолижному курорті «Буковель».
  • «Народний вареник» — хто швидше, краще і більше вареників наліпить!
  • «Цибулька» — хто швидше і дрібніше накришить цибулини для зажарочки на варенички. І не заплаче!
  • «Смажимо! Паримо! Варимо!» — хто більше, швидше, цікавіше всмажить по сковороді... черпаком!
  • «Пан Пацюк – поїдач вареників» — хто швидше і більше вареників з’їсть… і не подавиться! Не поділили вареники? То можна і позмагатися в бою… великими подушками-варениками.
  • «Заспіваймо пісню веселеньку» — поїли…можна і співати!
  • «Дам лиха закаблукам» — просимо до танцю!
  • Чекатимуть на глядачів і цікаві «Козацькі забави» — «Стовп із призами», «Біг у мішках», «Перетягування бучка»,
  • «Піднімання бочки», «Конкурс свистунів», «Козацький пояс», «Кидання валянка»…

Цікавою і різноманітною буде і концертна програма. Про що співатимуть? А ви ще не здогадались? Отож бо!

А переможців конкурсної програми записуватимуть у «Партію любителів вареників», яка була створена в в ТК «Буковель» позаминулого року і куди увійшли учасники Фестивалю.

Головним програмним завданням партії стало гасло – «Хай кожен живе, як вареник у сметані»! Всі українці люблять вареники, тож перемога на президентських виборах гарантована! А оскільки президент буде любити українські вареники, а не російські пельмені, то й Україну любити буде!

Урочистий прийом у партію та вручення квитків новим членам «Партії любителів вареників» відбудеться біля пам’ятника Варенику, спорудженого з метою ознаменування цієї веселої події скульптором зі Львова Яремою Миськом.

Пам’ятник Варенику увійде в «Книгу рекордів ТК «Буковель» » як найбільший вареник в світі, виготовлений зі снігу.

Організатор фестивалю: Event-агентство «Art-Bukovel».

Партнерами в проведенні свята і такої нечуваної гостинності стануть ТК «Буковель», ТМ «Хортиця», ресторан «Козачок».

Метою і завданням Фестивалю є:
— популяризація ТК «Буковель» не тільки як гірськолижного курорту, а й як культурно – розважального відпочинкового закладу, де проводяться цікаві різноманітні заходи всеукраїнського та міжнародного рівнів,
— підтримка вітчизняного товаровиробника,
— популяризація і просування якісного вітчизняного продукту: корисного і смачного українського вареника,
— активний відпочинок, захоплююча гра як для безпосередньо учасників веселих змагань, так і для глядачів, уболівальників, який несе яскраво виражену ідею об’єднання, демонстрації оптимістично-гумористичного духу нації. Як кажуть, в здоровому тілі – веселий дух.

Чекаємо на вас 26 лютого 2012 р. о 13.00 год. біля ресторану «Козачок».

Вареники усіх країн, єднайтеся!

Надіслала Олександра Мечева

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути