chrome firefox opera safari iexplorer

Киян запевняють, що дамба столичної ГЕС не прорве

01 березня 2012 о 09:18

Київська гідроелектростанція не загрожує столиці та її дамба не постраждає в результаті танення криги на Київському водосховищі, заявив гендиректор публічного акціонерного товариства Укргідроенерго Ігор Сирота.

Сирота заявив, що компанія має намір інформувати і фахівців, і громадськість про технічний стан гідроспоруд, які вона обслуговує. «Всі наші гідроспоруди перебувають в надійному технічному стані», — заявив він.

Він зазначив, що в 2010 році товщина криги на Київському водосховищі сягала 70-80 см. На сьогоднішній день товщина криги 32 см. «Якщо брати аналіз 2010 і 2011 років, то на сьогоднішній день немає абсолютно ніяких причин для хвилювань», — заявив фахівець . За його словами, критична маса криги повинна бути в десятки разів більшою.

Сирота також запевнив, що пропускна здатність греблі Київської ГЕС розрахована на 17-18 тисяч м. куб. «Цей параметр при проектуванні було піднято максимально. Фактично такий паводок може відбутися один раз на тисячу років», — додав Сирота.

Він також спростував інформацію про те, що в дамбі Київської ГЕС з'явилися тріщини. «На нашій дамбі є температурні шви, в яких стоять датчики, які постійно моніторять технічний стан наших споруд», — наголосив він, припустивши, що «хтось випадково вважає ці датчики тріщинами».

Нагадаємо, Міністерство з питань надзвичайних ситуацій відкидає прорив греблі Київської гідроелектростанції через паводки. «Дамби працюють в нормальному режимі, немає жодних підстав вважати, що є загроза прориву», — запевнили в МНС.

Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути