chrome firefox opera safari iexplorer

У Дніпропетровську пройде незвичайний концерт класичної музики

13 березня 2012 о 13:43

18 березня у Дніпропетровському художньому музеї пройде незвичайний концерт класичної музики – для вагітних і родин із маленькими дітьми.

Це черговий концерт проекту «Ефект Моцарта», що його минулого року започаткувало у Дніпропетровську подружжя музикантів Леся та Віталій Рожкови.

Про це «Рідній країні» повідомила адміністрація художнього музею.

Відмінність цього концерту від попередніх у тому, що цього разу дітям дозволять, знявши взуття, танцювати, гратися на килимі з іграшками чи одне з одним, просто сидіти чи навіть спати на м’яких подушках, «купаючись» у музичній «ванній».

Деякі дослідники вважають, що музика великого віденця позитивно впливає на розвиток дітей: малята, котрі регулярно слухають твори Моцарта, стають спокійнішими, розумнішими, більш допитливими, товариськими та творчими.

Навіть науковці, що заперечують наявність «ефекту Моцарта», не сперечаються із висновками психологів про важливість музичного виховання дітей з перших днів життя. Музика позитивно пливає на формування слуху і складних функцій мозку.
Фахівці рекомендують слухати класичну музику й майбутнім мамам.

«Ефект Моцарта» у Художньому музеї — це новий формат дозвілля для родин з дітьми-дошкільнятами. Він дає можливість, по-перше, молодим батькам не відмовляти собі у задоволенні відвідувати концерти класичної музики, по-друге, долучати малечу до найкращих зразків світової музики, по-третє, проводити ще більше часу батькам із маленькими дітьми.

18 березня у Художньому музеї Леся Рожкова (фортепіано) та Віталій Рожков (кларнет) виконають твори Моцарта, а також композиції Баха, Шопена, Чайковського, Сен-Санса та інших.

Початок концерту – об 11.00.

«Рідна країна»

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути