chrome firefox opera safari iexplorer

Народний гімн Євро-2012 крутитимуть по радіо та знімуть кліп

16 березня 2012 о 09:37

Україна обрала народний гімн до Євро-2012. З-поміж десяти з половиною тисяч пропозицій, які надсилали на конкурс українці, визначився переможець. Ним став двадцятисемирічний житомирець Дмитро Голуб і його пісня "Вболівай«.

Тепер її крутитимуть по радіо і знімуть кліп.

Під це бадьоре „вболівай“ тепер мають підтанцьовувати стадіони і обніматися футбольні фанати. Легкий і сонячний. Це і є той самий народний гімн до Євро-2012. Написав його простий хлопець із Житомира. В минулому — учитель молодших класів. Тепер — лідер музичного гурту. Дмитро Голуб.

У нього в житті, все так само, як і в його пісні. Він не надто мліє від футболу...

Дмитро Голуб, переможець конкурсу на кращий хіт до Євро-2012: »Ну, ми не сильно там активні фанати".

І не п'є навіть пива. Ми кинули палити, і якось перестали і пити пиво. Та вболівати має кожен — і дядько з мітлою, і даїшник із палкою. Співається в пісні

Дмитро Голуб: "При будь-яких вболіваннях на будь-яких змаганнях. Ця пісня повинна впасти в голову людині".

Чи заразиться таким хітом Збірна України — питання сумнівне.

Олександр «Фоззі» Сидоренко, музикант: "Футболісти можуть підхватити гімн вболівальників, якщо його заспіває Григорій Лєпс. Вони далекі".

Дмитро зі своїм регі переспівав 10 з половиною тисяч конкурентів. Українців накрила творча хвиля. Хіти до Євро складали і співали масово. Дідусі, малюки, жінки. Російською, англійською, державною.

Кого обрати — українське журі консультувалося з Москвою. Російський композитор Ігор Крутой долучився до пісенної Євро-істерії.

Ігор Крутой: "Хотелось бы, чтобы эта песня была хитом. И чтобы это стала на Украине Катюшей. Я думаю, что эта песня имеет реальные шансы, чтобы стать Катюшей на Украине".

Та поки що пісня Голуба не облетіла навіть житомирські стадіони. Тільки бас-гітарист уже  наспівував «вболівай» своїм дівчатам.

Роман Талько, бас-гітарист: "Нє, своїм дівчатам співали, авжеж, співали, нє, ну сподобалося".

Але хіт обіцяють розкрутити. По радіо. І знімуть кліп про те, як різних українців об`єднує вболівальницький інстинкт. Житомирці ж поїхали додому з п`ятдесятьма тисячами доларів.

Джерело: 5 канал
Розділи: Новини культури

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути