chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні зірки спорту та шоу-бізнесу презентують аудіопроект «Відчути книгу»

03 квітня 2012 о 09:04

3 квітня 2012 року о 12:00 Фонд підтримки молодіжного та олімпійського плавання разом із зірками шоу-бізнесу презентують Всеукраїнський соціальний благодійний проект для дітей з вадами зору «Відчути книгу».

Про це «Рідній країні» повідомили організатори проекту.

Аудіокнигу, в основі якої лежать вірші Ліни Костенко, представлятимуть Денис Силантьєв, Остап Ступка, Богдан Бенюк,  Оксана Байрак, Володимир Горянський, Ольга Сумська, Соломія Вітвіцька, Василь Вірастюк та ін.

Соціальна аудіокнига «Відчути книгу» — ініціатива Фонду підтримки молодіжного та олімпійського плавання, що організовувалась з метою створення та розповсюдження спеціальних аудіокниг для незрячих дітей та дітей з вадами зору.

Для усіх 35 дитячих будинків з вадами зору України будуть презентовані аудіоплеєри, аудіосистеми та CD диски із даними творами, повідомляють організатори.

Місія проекту: надати дітям з вадами зору та незрячим дітям можливість самостійно вивчати українську літературу, за допомогою аудіокниг, в яких були начитані легендарні твори видатної української поетеси Ліни Костенко а також Оксани Сайко та Мар’яни Савки.

Презентація аудіо книги за участі учасників відбудеться в Інтернаті №5 для сліпих дітей (Київ, вул. Вишгородська 35).

 

6 квітня

Інші дати
Народився Микола Скліфосовський
1836, м.Добосари, Молдова - 1904), визначний військово-польовий хірург. Один із перших запровадив у Російській Імперії асептику та антисептику у хірургічній практиці, сприяв жіночій медичній освіті, організації медичного факультету при університеті в Одесі.
«Ти знаєш, що ти — людина. Ти знаєш про це чи ні? Усмішка твоя — єдина, Мука твоя — єдина, Очі твої — одні». ……. Сьогодні усе для тебе — Озера, гаї, степи. І жити спішити треба, Кохати спішити треба — Гляди ж не проспи!» (Василь Симоненко)
Розгорнути

Новини Дивитися всі