chrome firefox opera safari iexplorer

Українські освітяни порівняли свою зарплату з іноземними колегами. Таблиця

02 квітня 2012 о 13:16

В Інтернеті оприлюднили порівняльну таблицю із зарплатами освітян у різних країнах світу. Наші викладачі готуються пакувати валізи.

Таблицю подано у соцмережі Ukrainian Scientists Worldwide (Українські науковці у світі), яку заснував кандидат хімічних наук, асистент кафедри неорганічної хімії Чернівецького національного університету імені Федьковича Юрій Халавка.

У ній представлено середню місячну зарплатню працівників вищої школи із посиланням на американський освітянський Інтернет-ресурс Insidehighered.

Для порівняння пропонується зарплатня викладачів у Чернівецькому національному університеті ім. Федьковича

та дані з Вінницького національного технічного університету (ВНТУ)

Джерело: ZIK
Розділи: Новини освіти

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути