chrome firefox opera safari iexplorer

Скоро побачить світ нова книга Сергія Жадана «Вогнепальні й ножові»

02 квітня 2012 о 21:31

Приємний весняний подарунок чекає на усіх шанувальників творчості Сергія Жадана. Наприкінці квітня у всіх книгарнях країни з’явиться нова поетична книга культового автора — «Вогнепальні й ножові».

До збірки увійшли «вогнепальні» поетичні балади, «ножові» есеї та ексклюзивні ілюстрації. Перший наклад книжки, яка вийде друком у видавництві «Клуб Сімейного Дозвілля», складе 10 тисяч примірників та надійде у продаж 23 квітня.

Нова поетична книга «Вогнепальні й ножові» від Сергія Жадана є збірником біблійних та кримінальних балад, герої яких вперто й послідовно рухаються темними стежками, намагаючись будь за що здійснити свої мрії та залишити місце злочину.

Апостоли та бойовики, пророки та біженці, агітатори та відступники, сирени, демони й зомбі – персонажі цієї книги свідчать про час та заповнюють простір, з якого і з’являються вірші – ліричні й піднесені, радісні й ностальгійні, вогнепальні й ножові.

Про головних героїв книги «Вогнепальні й ножові» та про те, якою вона вийшла Сергій Жадан зазначив наступне: «В цій книзі несподівано виявилось багато героїв. А самі вірші виявились історіями про любов, ніжність, зраду та відданість. А також про героїзм, підступність, запеклість і невблаганність. Тому книга вийшла ліричною, а персонажі — непереможними. Як і має бути з героями псалмів та вестернів».

Варто додати, що перша презентація книги «Вогнепальні й ножові» пройде 23 квітня у Києві. А вже наступного дня Сергій Жадан вирушить у авторський тур з презентаціями книжки у Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові. Друга частина туру пройде вже у травні.

Новину додав Іван

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути