chrome firefox opera safari iexplorer

Черкащанам за хороші ідеї обіцяють платити гроші

04 квітня 2012 о 11:53

Вперше в Україні у сфері муніципальних послуг діятиме програма стимулювання новацій. Відтепер у Черкасах городяни, інноваційні ідеї та проекти яких допоможуть заощадити кошти громади міста або ж принесуть додатковий дохід до міського бюджету, отримуватимуть відсоткову винагороду від економічного ефекту.

Принаймні, це пообіцяла міська влада, повідомляє Радіо Свобода.

Програма стимулювання інновацій передбачає заохочення до пошуку найефективніших способів надання муніципальних послуг.

Мешканці Черкас, ідеї яких забезпечать поповнення міської скарбниці, за підсумками року отримають винагороду у розмірі до 20% від заощаджених коштів.

Загалом, основна мета нової програми – залучити та упередити відтік із міста «мозкового» ресурсу – перспективних людей, які виїздять за межі Черкас та забезпечують розвиток інших міст.

Як зауважує директор Департаменту економіки та розвитку Черкаської міської ради Ірина Удод, немає жодних обмежень щодо осіб, які можуть надавати інноваційні ідеї.

Оцінюватиме пропозиції робоча комісія, що складатиметься із чиновників, місцевих депутатів, фахових спеціалістів та представників громадськості. Окрім того, до розгляду пропозицій залучатимуть незалежних експертів, які допомагатимуть розрахувати економічний ефект.

У Черкаському міськвиконкомі сподіваються, що програма стимулювання новацій у сфері муніципальних послуг почне діяти вже на початку літа.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути