chrome firefox opera safari iexplorer

Скандальне будівництво на вулиці Гончара у Києві заборонили

25 квітня 2012 о 12:26

Вищий господарський суд залишив у силі заборону Господарського суду м. Києва на проведення робіт щодо будівництва, експлуатації та обслуговування житлового комплексу на території земельної ділянки на вул. Олеся Гончара, 17-23.

Про це УНІАН повідомили у прес-службі КМДА.

Касаційну скаргу на постанову Київського апеляційного господарського суду Київська міська державна адміністрація та столична прокуратура подали 7 березня.

«Сьогоднішнє рішення суду є спільним успіхом влади та громади у припиненні скандальної забудови у центрі столиці. Ми робимо все можливе в рамках чинного законодавства, аби остаточно зупинити варварське будівництво на вулиці Олеся Гончара, яке несе пряму загрозу визначній пам’ятці – архітектурному ансамблю «Софія Київська», – підкреслив голова КМДА Олександр Попов.

Рішення касаційної інстанції набуває чинності з моменту оголошення.

«Відтепер подовження будь-яких будівельних робіт вважатиметься невиконанням судового рішення, за що законом передбачено кримінальну відповідальність. Сьогодні ж ми звертаємося до прокуратури з проханням взяти це питання під особистий контроль, і в разі намагання продовження будівельних робіт проситимемо притягнути винних до відповідальності», – попередив заступник голови КМДА Олександр Пузанов.

Нагадаємо, 23 квітня ц. р. рішення щодо скандальної забудови також прийняв Господарський суд м. Києва. Він визнав протиправним та скасував відведення земельних ділянок загальною площею 0,44 га на вул. Олеся Гончара, 17-23, а також документи, що посвідчували права на землю. Із позовом до Господарського суду звернулася прокуратура Києва в інтересах КМДА. Вона вимагала скасувати землевідведення, оскільки ділянки було виділено з численними порушеннями законодавства. Позов був задоволений повністю.

Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути