chrome firefox opera safari iexplorer

Оприлюднено Державний реєстр нерухомих пам’яток України

29 квітня 2012 о 10:06

Департамент культурної спадщини та культурних цінностей Міністерства культури України повідомляє, що відтепер Державний реєстр нерухомих пам’яток України у відкритому доступі розміщено на офіційному веб-сайті Міністерства культури.

Пам’ятки місцевого значення представлено у розділі „Корисна інформація” на сторінці „Державний реєстр нерухомих пам'яток України (пам'ятки місцевого значення станом на 26 березня 2012 року)” у вигляді таблиць зі списками об’єктів та їх адресами.

Для зручності користувачів Реєстр поділено на 27 файлів за територіально-адміністративним принципом (24 області України, АР Крим, міста Київ та Севастополь).

Пам’ятки національного значення можна переглянути у розділі „Нормативно-правові акти”, сторінка „Законодавство в сфері культури” (серед відповідних Постанов Кабінету Міністрів України).

Варто зауважити, що наразі Реєстр містить інформацію станом на 26 березня 2012 року. Надалі – у разі внесення доповнень (після розгляду експертною комісією та схвалення науково-методичною радою Мінкультури) – інформація буде оперативно оновлюватися.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути