chrome firefox opera safari iexplorer

Вхід у парк «Феоіанія» став платним

10 травня 2012 о 17:42

Державна установа «Науковий центр екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України» запровадила платний вхід на територію ландшафтного парку «Феофанія», що на столичній вулиці академіка Лєбєдєва.

Тепер, щоб потрапити до парку, дорослим потрібно заплатити 10 гривень, а дітям 5, пише Gazeta.ua. 

В адміністрації пояснюють, що плату вони змушені були ввести через те, що в держбюджеті не закладені кошти на реконструкцію парку, яка триває з 2004 року. Тому Вчена Рада наукового центру вирішила в такий спосіб зібрати гроші на утримання парку.

За словами Володимира Радченка з наукового центру екомоніторингу та біорізноманіття мегаполісу НАН України, потрібні додаткові видатки, які не забезпечені держбюджетом.
«Не тільки на прибирання та відновлення території парку після відпочинку населення, а й на завершення робіт з розпочатої реконструкції парку, де в першу чергу є будівництво та введення в дію інженерних мереж. Ті що недобудовані – псуються. А також завершення робіт з будівництва фонтану, оглядових майданчиків», — пояснив він.

Адміністрація також обіцяє надавати платні послуги з паркування легкового транспорту за 10 гривень на день, автобусів за 20 гривень, а за професійну фотозйомку у парку попросять 300 гривень.

Поруч з парком знаходиться лікарня для депутатів «Феофанія».

На сьогодні за вхід треба платити в ботанічному саду ім. Гришка що на столичному Печерську (20 гривень), Музеї національної архітектури й побуту «Пирогово» (15 гривень).

Розділи: Суспільство

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути