chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні в Україні стартує довгоочікуване бієнале сучасного мистецтва

23 травня 2012 о 13:15

З 24 травня по 31 липня у столиці проходитиме Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва «Arsenale 2012».

Виставка складатиметься з робіт близько ста митців, її буде організовано довкола чотирьох основних ідей: «Невтомний Дух», «В Ім’я Порядку», «Плоть» та «Неспокійний сон», повідомляють організатори.

До початку бієнале і протягом усього часу її проведення будуть проходити різноманітні заходи освітнього характеру: лекції, майстер-класи, презентації, зустрічі з художниками, кураторами та арт-критиками. Планується спеціальна програма кіно- та відеопоказів.

Проходитиме бієнале у Мистецькому арсеналі, що на вул. Лаврській, 10-12.

Окрім спеціальної, освітньої програми бієнале, також проходитиме паралельна програма, місцем локації якої визначено низку мистецьких інституцій.

До участі у паралельній програмі бієнале запрошені 36 музеїв, галерей, міжнародних культурних центрів, індивідуальних мистецьких ініціативи тощо. Найрізноманітніші культурні майданчики у довільній формі презентуватимуть проекти, що мають відповідати темі бієнале.

Паралельна програма «Arsenale 2012» презентує 170 найбільш значущих і активних митців художнього процесу України з Києва, Харкова, Одеси, Херсона, Дніпропетровська. До програми входить близько 45 проектів.

Виставка працюватиме у понеділок – середу, п’ятницю – неділю з 11.00 до 20.00, у четвер – з 10.00 до 22.00.

Вартість квитків у будні до 14.00 – 50 гривень, після 14.00 – 80 гривень. У вихідні – 80 гривень.

Разом з тим «сезонний квиток» (з 24 травня по 31 липня) коштує 200 гривень, «родинний» (2 дорослих та 1-2 дітей 12-14 років) – 120 гривень, «пільговий» (пенсіонери, студенти, військові строкової служби, викладачі, вчителі) – 20 гривень. Для дітей до 12 років – вхід вільний.

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути