chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні почали дискутувати на Бієнале

03 березня 2012 о 14:33

В Україні стартувала Дискусійна платформа у рамках Першої Київської міжнародної бієнале. Проект триватиме майже 3 місяці і складатиметься з лекцій, презентацій, семінарів навколо теми, яким буде мистецтво після кінця світу.

«Я вважаю, що наш теперішній час не краще і не гірше іншого. Головне питання, що буде з мистецтвом під час та опісля кінця світу», — сказав мистецтвознавець, критик Саймон Шейх.

«Мені здається, це дуже важливо буде, адже тут виступають та будуть виступати, люди, які перебувають у самому центрі якихось найважливіших проблем сьогоднішнього мистецтва. Київські художники вони дуже багато знають, я знаю про що вони думають, я знаю, які проблеми їх турбують», — запевняє куратор Дискусійної платформи. Єкатєріна Дьоґоть.

Що таке кінець світу для мистецтва, як воно трансформується в майбутньому, думки на цю тему висловлюватимуть художники, арт-критики, мистецтвознавці.

Нагадаємо, наприкінці травня стартує Перша Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва — «Арсеналє 2012», на якій презентують найцікавіших молодих українських та польських художників. На бієнале очікують 100 митців з 30 країн світу. Проект проходитиме в історичному центрі Києва, у музейному комплексі «Мистецький Арсенал».

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути