chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві запрацював найбільший скейтпарк в Україні

28 травня 2012 о 10:52

Найбільший скейт-парк в Україні запрацював у суботу під Гаванським мостом.

За інформацією прес-служби Київської міської державної адміністрації, це понад 3 тисячі квадратних метрів екстриму практично у самому серці столиці.

Відкрито нову локацію для тих, хто любить екстримальні види спорту – сучасний скейтпарк «Gavanь» — за особистої підтримки голови КМДА Олександра Попова.

Першими екстримальний майданчик на міцність випробували велосипедисти – 26 травня тут стартували змагання з BMX. У неділю там за першість поборолися скейтбордисти з усієї України та сусідніх держав.

«Важливо, що цей скейт-парк стане не лише осередком сучасної молодіжної суб-культури, а й справжнім поборником здорового способу життя. Сюди заборонено приходити з будь-яким алкоголем, також це зона вільна від паління. Мені дуже приємно, що ініціатором створення парку виступила київська молодь. Ми завжди готові підтримати такі хороші ініціативи», – наголосив О.Попов.

На майданчику цілодобово працює охорона та адміністрація, з тим аби не допустити травматичних випадків. Тут створені BMX, Skateboard та роликова зони. Скейт-парк збудовано за європейськими стандартами, а вже наступного року він прийматиме етапи Чемпіонатів Європи з екстримальних видів спорту.

«Це найголовніша подія для екстримальної молоді України за всю історію нашої держави. Цей парк дозволить нашим спортсменам вийти на дійсно високий рівень та займати призові місця на чемпіонатах Європи. Ми вдячні за підтримку Олександрові Попову, спільно з міською владою нам вдалося організувати найкраще місце для молодих екстримальних спортсменів», –  сказав засновник скейт-парку Антон Дрепін.

До речі, за тиждень на базі скейт-парку запрацює одразу три школи з екстримальних видів спорту: BMX, роликів та скейтборду. Навчатися тут зможуть усі охочі. У ролі тренерів виступлять найкращі спортсмени України.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути