chrome firefox opera safari iexplorer

Найбільші столичні музеї підняли ціни до Євро-2012

12 червня 2012 о 13:12

До Євро–2012 ціни на вхідні квитки підняли Музей національної архітектури і побуту «Пирігов», Києво–Печерський заповідник та Софія Київська. Про це повідомило громадське об’єднання «Столичні ініціативи», пише Україна молода.

У Лаврі підтвердили, що вартість вхідного квитка зросла, проте підкреслили, що це не пов’язано з футбольним чемпіонатом та напливом іноземних гостей.

«Ціни підняли з 1 травня через об’єктивні причини, тож знижувати їх ми не будемо», — розповіли у прес–службі заповідника. Отже, відтепер вхід у Києво–Печерську лавру коштує 50 грн. iз дорослого та 25 — з дитини. За цю суму відвідувачі зможуть зайти в церкви та прогулятися старовинною лаврською бруківкою на дійсно красивих дніпровських схилах. Вхід до верхньої та нижньої печер, а також у музеї — за додаткову плату.

У Пироговi та Софії Київській ціни підняли на 10 грн. Тепер єдиний квиток на всі виставки та у сам собор Святої Софії обійдеться охочому в 53 гривні.

А вхід на територію Музею архітектури та побуту коштує 30 грн. iз дорослого, 15 — студентський та 5 — дитячий. Вочевидь, скансен розраховує на те, що сюди завітають іноземні гості Євро: спеціально для них влаштовано краєзнавчий фестиваль Switch on Ukraine in One Day, що приблизно перекладається як «Дізнатися більше про Україну за день».

У інших столичних музеях ціни на квитки не змінилися. Так, відвідати Музей води коштує 25 грн. з дорослого та 20 — з дитини; Музей природи (Національний науково–природничий музей) — 28 з дорослого, 15 — з дитини, а діти до 6 років проходять безкоштовно. У Музеї води є можливість послухати екскурсію англійською мовою, а в Музеї природи лише планують встановити англомовні аудіогіди.

Поки не змінилися ціни й у художніх галереях: у Музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків, Музеї російського мистецтва та Національному художньому «дорослий» квиток коштує 30 грн.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути