chrome firefox opera safari iexplorer

Дерева на Хрещатику вирубали, бо вони «втратили привабливість». ДОКУМЕНТ

13 червня 2012 о 16:02

КО «Київзенебуд» заявляє, що масова рубка дерев на Хрещатику спричинена тим, що вони втратили декоративну привабливість, а деякі взагалі засохли.

Про це йдеться у відповіді на запит стосовно знищення лип і каштанів у центрі міста, пише Українська правда. Київ.

Згідно з документом, дерева, висаджені у 2007 році постраждали через загазованість повітря та велику кількість солі, якою посипають головну вулицю міста.

«Найбільше шкоди деревам завдає сіль, яка використовується „Київавтодором“ у зимовий період.  Аналізи проб ґрунту, взятті з лунок тротуару на Хрещатику, показали, що за концентрацією солі він прирівнюється до солончаків», наголосили у «Київзеленбуді».

Як повідомлялося раніше, у Києві напередодні Євро-2012 вирубали багато дерев. Зокрема, вирізали «зелень» на вулиці Хрещатик. Спершу прибрали елітні липи, а згодом зрізали 16 каштанів, пізніше дерева вирубали на вулиці Басейній. У мерії повідомили, що це сухостій, однак на фото було видно, що зрізали багато зелених дерев.

Розділи: Суспільство

8 травня

Інші дати
Микола Козловський
1921 –  український майстер фотографічних справ. Лауреат Шевченківської премії за фотоальбом «Києве мій».  
Розгорнути
Народився Данило Лідер
(1917, с. Вікторівка, Росія - 2002) - художник театру, педагог. Народний художник України. Серед найвідоміших робіт: оформлення вистав "Ярослав Мудрий" І. Кочерги, "Король Лір" В. Шекспіра, "Дядя Ваня" А. Чехова, "Візит старої дами" Ф. Дюрренматта, "Тев'є-Тевель" за Шолом Алейхемом.
Розгорнути
Народилася Надія Кибальчич
(1878, с. Ясногород Житомирської обл. - 1914) - українська письменниця, перекладачка. Автор книжок "Поезії", "Дитячі оповідання", "Малий Ніно", "Спогади кота Сивка" та ін.
Розгорнути
Народився Василь Вовк-Карачевський
(1834, с. Дуболучівка Чернігівської обл. - 1893) - український громадсько-культурний діяч, публіцист, перекладач, Автор публіцистичних сатей, історичних досліджень ("Канів і його коротка історія"), перекладів праць М. Костомарова, М. Дашкевича, В. Антоновича.
Розгорнути