chrome firefox opera safari iexplorer

До зимової Олімпіади-2022 у Львові планують збудувати олімпійське селище

24 грудня 2010 о 15:03

У підготовці до Зимової олімпіади 2022 року буде залучено шість областей, а прийматимуть головний турнір Львівська і частково Закарпатська області – у тому випадку, якщо заявку України на проведення Зимової олімпіади-2022 буде прийнято. Про це 22 грудня під час наради у Львові повідомив віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков.

За його словами, до Олімпіади планується збудувати два олімпійські селища, одне із яких у Львові (будівництво мало би відбутися між 2018 і 2021 роком), інше – у Тисовці та Славському (будівництво – у 2013—2015 роках). Серед об’єктів, які потрібно буде підготувати для проведення Олімпіади Борис Колесніков назвав Олімпійський стадіон, що постане з модернізованого стадіону до Євро-2012 у Львові, критий ковзанярський центр, санно-бобслейна траса та фрістайл-центр у м. Львові, а також біатлонний та лижний комплекс трамплінів у Тисовці, траси для проведення гірськолижних змагань у Воловці та Славському, і сноубордингову трасу у Славському.

За словами віце-прем’єр-міністра, половину з цих об’єктів планується збудувати ще до подання заявки у 2014 році. Так, до кінця 2012 року планується завершити будівництво санно-бобслейної траси у Львові та біатлонного і лижного комплексу у Тисовці.

До подання заявки планується також збудувати львівський фрістайл-центр.

Окрім того, Борис Колесніков представив на нараді відеоролик з презентацією Львова як потенційного кандидата на проведення зимової олімпіади в 2022 році.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути