chrome firefox opera safari iexplorer

До зимової Олімпіади-2022 у Львові планують збудувати олімпійське селище

24 грудня 2010 о 15:03

У підготовці до Зимової олімпіади 2022 року буде залучено шість областей, а прийматимуть головний турнір Львівська і частково Закарпатська області – у тому випадку, якщо заявку України на проведення Зимової олімпіади-2022 буде прийнято. Про це 22 грудня під час наради у Львові повідомив віце-прем’єр-міністр Борис Колесніков.

За його словами, до Олімпіади планується збудувати два олімпійські селища, одне із яких у Львові (будівництво мало би відбутися між 2018 і 2021 роком), інше – у Тисовці та Славському (будівництво – у 2013—2015 роках). Серед об’єктів, які потрібно буде підготувати для проведення Олімпіади Борис Колесніков назвав Олімпійський стадіон, що постане з модернізованого стадіону до Євро-2012 у Львові, критий ковзанярський центр, санно-бобслейна траса та фрістайл-центр у м. Львові, а також біатлонний та лижний комплекс трамплінів у Тисовці, траси для проведення гірськолижних змагань у Воловці та Славському, і сноубордингову трасу у Славському.

За словами віце-прем’єр-міністра, половину з цих об’єктів планується збудувати ще до подання заявки у 2014 році. Так, до кінця 2012 року планується завершити будівництво санно-бобслейної траси у Львові та біатлонного і лижного комплексу у Тисовці.

До подання заявки планується також збудувати львівський фрістайл-центр.

Окрім того, Борис Колесніков представив на нараді відеоролик з презентацією Львова як потенційного кандидата на проведення зимової олімпіади в 2022 році.

30 березня

Інші дати
Година землі
Година Землі – це міжнародна щорічна година, яка завжди проводиться в останню суботу березня закликаючи людей вимкнути світло та електричні пристрої на одну годину. Розпочинається акція о 20:30 годині і триватиме до 21:30. Саме в цей період багатьох людей закликають зекономити світло хоча б на 60 хвилин. 
Розгорнути
Олексій Івахненко
1913 – український учений у галузі інформатики, обчислювальної техніки, автоматичного керування, кібернетики і математичного моделювання. Академік НАН України.
 
Розгорнути
Олексій Коломійченко
1898 –  український отоларинголог. Вперше в Україні застосував видалення сторонніх тіл з гортані, трахеї та бронхів без трахеотомії. Автор праць з проблем новоутворень вуха, горла і носа, отосклерозу тощо. Створив українську школу отоларингологів.
Розгорнути
Борис Романицький 
1891 – визначний театральний режисер і актор. Народний артист СРСР. Співзасновник і художній керівник Театру ім. М. Заньковецької, спочатку мандрівного, а з 1931 р. – стаціонарного в Запоріжжі, з 1944 р. – у Львові. Лауреат Шевченківської премії.
Розгорнути
Народився Микола Барабашов
(1894, м. Харків – 1971) - український астроном, дослідник Місяця і планет Сонячної Системи. Іменем М.Барабашова названо малу планету та кратер на Марсі.
Розгорнути
1922 року у Києві створений театр-студія «Березіль»
(нині - Харківський державний академічний драматичний театр ім. Т.Шевченка)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...