chrome firefox opera safari iexplorer

Продавці заробляють на сувенірах Євро до 10 000 гривень на день

20 червня 2012 о 10:45

Українські продавці сувенірів з жахом чекають, коли закінчиться євротурнір, адже тоді у них сильно впаде виручка, яку вони зараз легко отримують від продажів сувенірів з символікою чемпіонату Євро-2012. У магазинах кажуть, що на Євро заробляють по 10 тис. грн на день, а нелегали — по кілька тисяч, пише газета «Сегодня».

В офіційних точках продажу сувенірів Евротематики кажуть, що ціни вони не знижували, як повідомляли деякі ЗМІ. «Просто нізачим це робити. Все, на чому є символіка чемпіонату, швидко розкуповують ", — сказала продавець Юлія. За її словами, відбою від покупців немає цілий день, а перед матчами особливо великий попит на сувеніри. «На ціну не дивляться, хоча вони недешеві», — зазначила вона. Приміром, футболка на дорослого коштує 250 грн, дитячий розмір на 50 гривень дешевше. Один з продавців Євросувенірів зізнався, що в день одна палатка може принести дохід до 10 тис. грн.

«В останні дні дуже популярні футболки української збірної. Їх просто розмітають, хоча і коштують 300 гривень. Причому це не тільки наші люди, іноземці теж охоче купують «збірну» одежину. Багато хто говорить, що подобається Україна і ось так підтримують нашу команду », — поділилися в офіційних точках продажу.

На Євросувенірах непогано заробляють і звичайні торгаші, які продають речі з символікою з-під поли. «Міліцію побоюємося, ось деякі продавці і не виставляють на прилавки. Штраф загрожує в кілька тисяч, але гірше, якщо просто конфіскують товар. Адже ми останній місяць тільки за рахунок Євросувенірів і живемо. За день легко заробляємо пару тисяч гривень », — розповів продавець на Андріївському узвозі, який торгує футбольною екіпіровкою. Футболки у нього дорослі по 80 грн, а дитячі – 60 грн.

Джерело: УНІАН Київ
Розділи: Суспільство

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути