chrome firefox opera safari iexplorer

На святкування Нового року на Майдані «викинуть» 1,245 мільйона гривень

09 листопада 2012 о 13:00

На загальноміське святкування Нового року на Майдані Незалежності в КМДА планують виділити 1,245 мільйона гривень.

Про це пише «Сегодня».

У мерії відзначили, що інші витрати покриють спонсори.

«На ялинку цього року з бюджету нічого не витрачається, гроші виділяються тільки на її обслуговування – охорону, електроенергію», — розповіли в КМДА.

А в Головному управлінні культури відзначили, що порівняно з минулими роками на масові свята стали виділяти більше грошей.

«Витрати на різноманітні фестивалі, заходи збільшилися – зараз це приблизно 10 мільйонів гривень на рік, але, порівняно з іншими витратами – крапля в морі. Велика частина „культурних“ коштів йде на утримання співробітників музеїв, театрів, оплату компослуг», — розповіла начальник Головного управління культури Світлана Зоріна.

За її словами, повністю з міськбюджету фінансуються тільки два заходи – Новий рік і День Києва.

Наприклад, на конкурс молодіжної скульптури до Дня Києва витратили майже 100 тисяч гривень, стільки ж – на фестиваль міської культури, 40 тисяч – на фольклорне свято на Співочому полі, на День незалежності за гуляння в парках заплатили 210 тисяч гривень.

У мерії кажуть, що зараз дуже допомагають спонсори, яких ще 5-6 років тому не було.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути