chrome firefox opera safari iexplorer

Міліція офіційно підтвердила, що Андріївський узвіз перетворився в магістраль

13 липня 2012 о 09:22

На Андріївському встановлений знак «Рух заборонено», який згідно Правил дорожнього руху дозволяє проїзд транспорту. Така відповідь надійшла голові комісії Київради з питань культури та туризму Олександру Бригинцю від Управління державної автомобільної інспекції на запит щодо дорожньо-транспортної ситуації, яка склалась на Андріївському узвозі.

Державтоінспекція повідомила, що на Андріївському узвозі встановлено дорожні знаки «Рух заборонено» та «Тупик», що мають обмежувати рух на ділянці від вул. Володимирської до вул. Боричів тік. Разом з тим, відповідно до вимог розділу 33 Правил дорожнього руху України дія дорожнього знаку 3.1 «Рух заборонено» не поширюється на транспорті засоби, що належать та обслуговуються громадянами, які проживають, або працюють у цій зоні. А також на транспортні засоби, що обслуговують підприємства, які розташовані у позначеній зоні.

«Оскільки цих підприємств по Андріївському узвозу багато, а стане ще більше — нагадаю, що на Андріївському узвозі заплановано звести більше 10 будівель, переважно готелів та офісних центрів — очевидно, що мистецька вулиця перетвориться у звичайну проїжджу частину, про що я попереджав ще до початку так званої реконструкції узвозу», — заявив О. Бригинець.

Депутат наголосив, що у відповіді Державтоінспекції йдеться також про те, що відповідно до встановлених знаків Андріївський узвіз не є пішохідною зоною.

«Це дивно, адже до реконструкції Андріївський узвіз мав статус пішохідної вулиці. Хто змінив відповідний статус, якщо Київрада ніякого рішення щодо цього не приймала?», — обурений О. Бригинець.

Крім того, відповідно до схеми Організації дорожнього руху у 2004 році з метою виключення наскрізного руху на Андріївському узвозі в районі будинку №34 були встановлені фізичні перешкоди, які на даний час на згаданому місці відсутні. Куди вони зникли чи хто їх прибрав міліція не знає.

Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути