chrome firefox opera safari iexplorer

Аутизм увійшов до кола проблем, якими займається МОЗ

24 липня 2012 о 13:11

Громадська рада при Міністерстві охорони здоров'я України прийняла у свої члени Благодійну організацію «Фонд допомоги дітям з синдромом аутизму «Дитина з майбутнім». Таким чином, вперше вузька тема аутизму офіційно увійшла до переліку проблематик, якими займається Міністерство охорони здоров'я України.

«Членство в громадській раді при МОЗ відкриває для нашої та інших організацій, які займаються проблемою аутизму в Україну, нові горизонти. Аутизм — одне з тих захворювань, якому держава, на жаль, не приділяє належну увагу. Ми сподіваємося, що за допомогою активної участі в діяльності Громадської ради у нас з'явиться більше можливостей для захисту прав дітей з синдромом аутизму на кваліфіковану профільну допомогу з боку охорони здоров'я, на діагностику, абілітації, реабілітацію, і нарешті, повноцінне життя», — говорить директор Фонду Лариса Рибченко.

Громадська рада при Міністерстві охорони здоров'я забезпечує систему взаємодії державних органів влади та недержавних громадських інститутів. Фонд «Дитина з майбутнім» вже має досвід взаємодії з МОЗ: спільно була розроблена програма з розповсюдження інформації про аутизм в поліклініках, як для батьків, так і для педіатрів.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути