chrome firefox opera safari iexplorer

У столиці пройде «Книжковий арсенал»

17 вересня 2012 о 14:46

4 — 7 жовтня у Національному культурно-мистецькому та музейному комплексі «Мистецький Арсенал» відбудеться ІІ Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал».

Як повідомляють організатори, цього року Книжковий Арсенал презентує більш, ніж 100 видавництв, 70 відомих гостей з Європи, Росії та України та насичену програму подій для дітей та дорослих.

Зокрема на гостей фесту чекатимуть презентації нових книг, зустрічі з авторами, автограф-сесії зірок української та світової літератури, майстер-класи та дискусії.

Крім того, у програмі виставки art book, коміксів, книжкової ілюстрації і графіки, перформанси, вечірня літературно-музична програма, благодійні акції зі збору книжок для дітей та реабілітаційних центрів.

Почесними гостями Книжкового Арсеналу 2012 будуть один із найяскравіших сучасних італійських письменників Алессандро Барікко та австрійський письменник Йозеф Вінклер.

Крім того, у 2012 році на Книжковому Арсеналі з’являться нові секції: Комікс-кафе, Зал Ілюстраторів, Журнальний Зал, NonBooks (книжкові аксесуари, cувенірна і дизайнерська продукція, вінілові платівки).

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути