chrome firefox opera safari iexplorer

Зимова Олімпіада-2022 влетить українцям у 56 мільярдів гривень

26 вересня 2012 о 14:44

Про це повідомляє «Комерсант-Україна». В остаточному варіанті вартість підготовки до Олімпіади склала $ 6,9 млрд.

Як пояснив глава Держагентства з інвестицій та управління нацпроектами Владислав Каськів, фінансування здійснюватиметься за рахунок державного та місцевих бюджетів, коштів приватних інвесторів і за допомогою змішаного державно-приватного фінансування. Найбільш витратним є будівництво транспортної інфраструктури ($ 1,77 млрд). З держбюджету на автодороги плануєт

ься витратити $ 1,31 млрд, аеропорти — $ 100 млн, залізничну інфраструктуру — $ 360 млн. $ 710 млн передбачається затратити на будівництво спортивних об'єктів — львівської льодової зони ($ 390 млн), сніжної зони Тисовця ($ 120 млн), гірськолижної арени Боржави ($ 200 млн). Ще $ 185 млн держкоштів будуть виділені на будівництво медіацентру.

За допомогою змішаного фінансування та за рахунок інвесторів будуть побудовані готелі ($ 833 млн), окремий готель для представників МОК ($ 160 млн) і олімпійські селища ($ 365 млн). Цікаво, що на житло для журналістів планується витратити вдвічі більше, ніж для спортсменів, — $ 738 млн. Владислав Каськів повідомив, що подавати заявку в МОК планується в другій половині 2014 року. «Основні роботи будемо проводити вже після підтвердження заявки в 2015 році.

Шанси, що МОК обере Україна, дуже високі. До 2015 року ми плануємо реанімувати діючі об'єкти інфраструктури та проводити переговори з інвесторами», — зазначив пан Каськів.

Джерело: УНІАН
Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути